28.05.2020, 12:49

Оркестр "INSO-Львів" презентував серію онлайн-концертів

26 травня о 18:00 в інтернет-мережах Facebook, YouTube та Instagram відбулася онлайн- прем’єра унікального продукту від симфонічного оркестру "INSO-Львів".

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Симфонічний оркестр "INSO-Львів" Львівської національної філармонії опанував нові для себе сучасні технологічні інструменти, організував і провів серію онлайн-концертів з включеннями «наживо», декілька онлайн майстер-класів та низку репетицій з диригентом. І вже в квітні оркестр почав працювати над унікальним продуктом-дебютом, аналогів якому, схоже, немає. Принаймні у нашій країні.

Ідея народилась після першої спільної зустрічі оркестру "INSO-Львів" в ZOOM під час ізоляції. Проаналізувавши всі можливості інтернет-ресурсів, спільно з диригентом Ярославом Шеметом вирішили зробити запис увертюри до опери Дж. Верді "La Forza del Destino" («Сила Долі»).

«Період карантину - хороша можливість об'єднувати людей з допомогою музики. Віртуальні концерти роблять кожного артиста симфонічного оркестру солістом. Це особливий спосіб візуалізації оркестрової музики, можливість подивитись на музику під новим кутом», - зазначила директор департаменту культури, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Гаврилюк.

Проєкт реалізований завдяки голові Опікунської ради оркестру – Лідії Білас.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

Коментар

Блоги

Іван Стецькович

Про банки і «панамських патріотів»

Дмитро Снєгирьов

Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

Михайло Цимбалюк

Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: