Андрій Вихопень

політичний оглядач, блогер

Андрій Вихопень родився у Львові в 1969 році, громадський діяч, політичний оглядач, блогер, редактор пабліка "Львівська політика".


29.05.2019, 13:30

Орендований туалетний папір не забудьте забрати!

Факт виносу техніки з ситуативної кімнати (в РНБО) і подальша відмазка його прес-секретаря, що це буцімто орендоване майно, за яке заплатив Порошенко зі своїх грошей, не вкладається в жодне розуміння, для нормальних цивілізованих людей.

Це приклад жлобства та рагулізму. Уявіть, що він витворяв з країни, якщо просто взяв повиривав монітори зі стін і ще має наглість казати, що то він орендував за свої гроші, тому зірвав бо мусів віддати... Питання, кому???

Що ще в нього "орендоване"? Може, томос також?

Я вже мовчу, скільки орендованого туалетного паперу виніс Порошенко за час свого президентства.

Це просто ЗВІЗДЕЦЬ".

(Нагадаємо, учора, 28 травня, новий секретар РНБО Олександр Данилюк повідомив про зникнення моніторів та серверів з секретною інформацією з ситуативної кімнати Адміністрації президента. До свого допису у Facebook він додав відеозапис з приміщень, де, за його словами, перебувало обладнання. 

"Уся техніка для ситуаційної кімнати Президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і відповідно повернута орендодавцю. Жодної конфіденційної інформації на серверах не зберігалося, доступ до неї забезпечувався лише on line", - повідомив речник Петра Порошенка Святослав Цеголко).

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: