26.06.2023, 16:56

Olya Jaya презентує нову роботу «Запахло дощем»

Українська поп-рок виконавиця Olya Jaya презентує роботу «Запахло дощем». На цей раз співачка відходить від запальних, але ліричних мотивів які були присутні в роботах «Я вдома» та «Хто знає», в більш помірний downtempo. В підтримку релізу було відзняте Mood Video в якому Olya Jaya метафорично «оголила душу» перед слухачами.

"Запахло дощем про гаряче відчуття втрати, заміни тебе кимось хто «наступний», «інший», «новий». Коли знаєш що ці почуття тебе отруюють але все одно хочеш ще раз в них зануритись і відчути солодке п‘яніння від його присутності, хоч знаєш що ти така не одна і сьогодні він гріє тебе, а завтра хтось інший гріє його плече. І все чого хочеться потім - це щоб дощ виплакав весь біль і вогонь спалив всі почуття" - ділиться особистим співачка.

Найближчим часом в планах артистки реліз пісні «Рекорди», також Olya Jaya готує англомовний міні-альбом перекладів кількох своїх українськомовних пісень. Нещодавно відбувся реліз однієї із таких робіт, що потрапить до анонсованого альбому, а саме роботи «Who Knows it», яка є англомовною версією роботи «Хто знає».

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: