23.12.2021, 17:59

Бійка у Львівській районній раді. Відео

У четвер, 23 грудня, у Львівській районній раді побилися депутат-свободівець Богдан Федун та депутат від «Самопомочі» і олімпійський призер з карате Станіслав Горуна.

Про це пише Zaxid.net.

Отже, у Львівській райраді, де 23 грудня відбувалося засідання сесії, стався конфлікт між 27-річним депутатом від «Свободи» Богданом Федуном та 32-річним депутатом від «Самопомочі» Станіславом Горуною. Як видно з відео, шарпанина між двома депутатами переросла у бійку. Депутат-свободівець Богдан Федун напав на Станіслава Горуну та був більш агресивним у бійці. Спершу Федун тримав Горуну за руки і хотів завдати удар головою, але не зміг цього зробити. Тоді свободівець почав копати суперника. Станіслав Горуна спершу намагався стримати нападника і не бив у відповідь, але через кілька секунд легко поклав Федуна на підлогу.

Інші депутати намагалися зупинити конфлікт словами: «Хлопці, та ви що здуріли?!», «Гов-гов-гов!» та врешті розборонили учасників бійки.

Станіслав Горуна розповів, що конфлікт відбувся одразу після засідання сесії районної ради. Богдан Федун спершу словесно почав ображати Станіслава Горуну, а потім кинувся до бійки.

«Він почав кричати, що я «вата». Я йому сказав: "Якби ти був нормальним чоловіком, ти би мені це сказав при особистій зустрічі, коли ми зустрічалися і обговорювали ці всі питання, а не зараз на камеру. А зараз ти себе поводиш як сопляк". Він почав мене ображати і кидатися на мене. Попробував мене головою вдарити, потім коліном, рукою на мене замахнувся. Я просто повалив його на землю», – розповів Cтаніслав Горуна.

Відомий каратист, багаторазовий срібний та бронзовий призер чемпіонатів Європи, бронзовий призер Олімпіади у Токіо 32-річний Станіслав Горуна публічно виступив на захист іншої бронзової призерки Олімпіади Ярослави Магучіх, яка сфотографувалася разом зі суперницею-росіянкою. Горуна вперше став депутатом на місцевих виборах 2020 року, обраний до Львівської районної ради від «Самопомочі».

27-річний свободівець Богдан Федун теж став депутатом уперше, офіційно тимчасово безробітний, був головою Львівського осередку Всеукраїнської громадської організації «Сокіл», брав участь у російсько-українській війні у складі добровольчого підрозділу «Карпатська січ».

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: