07.08.2021, 10:42

Олімпіада 2020: Україна виборола ще одне «срібло»

Український боксер Олександр Хижняк став срібним призером Олімпійських Ігор-2020 у Токіо.

Про це повідомляється в офіційному акаунті Олімпіади у Twitter, пише "Слово і діло".

Хижняк, який виступає у вазі до 75 кг, поступився бразильцю Еберту Соуза.

Перші два раунди вів Хижняк, він вигравав 20:18. Однак, на останніх хвилинах третього раунду все ж пропустив удар суперника. За рішенням судді бій зупинили в середині третього раунду.

Хижняк став єдиним представником України в боксі на Іграх в Токіо, який гарантував медаль на турнірі. Зокрема, він здолав домініканця Еурі Седено Мартінеса в чвертьфіналі і пройшов до півфіналу. У півфінальному бою він здолав філіппінця Еуміра Марсьяля.

Раніше українські спортсменки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова стали срібними призерами з веслування в каное Олімпіади-2020.

Нагадаємо, Олімпійські ігри у Токіо проходять з 23 липня по 8 серпня. Українська команда вже завоювала 16 медалей: одну золоту, 5 срібних і 10 бронзових.