20.03.2023, 21:25
Окупанти зазнають величезних втрат і облаштовують дедалі більше фронтових шпиталів, - Генштаб
Російська армія зазнає втрат і облаштовують нові фронтові шпиталі. Зокрема, на тимчасово окупованій частині Запорізької області рашисти привозять поранених у КамАЗах
Про це інформує Генштаб ЗСУ.
"Продовжуючи зазнавати величезних втрат, російські загарбники облаштовують все більше своїх шпиталів вздовж лінії зіткнення. Так, в населеному пункті Розівка тимчасово окупованої території Запорізької області, в будівлі місцевої лікарні розташовано один з таких закладів окупантів", - пишуть військові.
Повідомляється, що за минулу добу туди привезли близько 50 важкопоранених російських військових.
Також у селі Високе Запорізької області в будівлі місцевої школи рашисти облаштували клініку. 19 березня було завезли також "велику кількість важкопоранених". У Генштабі кількість не уточнюють, але наголошують, що противник використав 4 медичні вантажівки на базі КамАЗу.
Крім того, авіація ЗСУ за добу завдала 9 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили три райони зосередження живої сили, озброєння і техніки ворога.
Армія РФ завдала 4 ракетних і 13 авіаударів по території України
Країна-спонсор тероризму протягом доби завдала 4 ракетних і 13 авіаударів, а також здійснив 7 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по мирних населених пунктах України.
На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках ситуація без суттєвих змін. Протягом доби армія Росії здійснила обстріли районів населених пунктів Середина-Буда, Сопич, Старикове, Атинське, Костянтинівка, Кіндратівка, Волфине, Олександрівка та Попівка Сумської області; Кам’янська Слобода та Хрінівка Чернігівської області, а також Глибоке, Мороховець, Вовчанськ, Землянки, Красне Перше, Дворічна, Западне, Кам’янка та Красне на Харківщині.
На Куп’янському та Лиманському напрямках артилерійських обстрілів зазнали Куп’янськ, Крохмальне та Берестове Харківської області; Невське, Піщане, Білогорівка та Діброва на Луганщині, а також Спірне, Торське та Новоселівка Донецької області. Противник вів марні наступальні дії у напрямку Новоселівського.
На Бахмутському напрямку російські окупанти не полишають спроб захопити місто Бахмут, тривають постійні позиційні бої. Водночас ЗСУ відбили атаки ворога у районах Богданівки та Іванівського. Російських обстрілів зазнали Міньківка, Васюківка, Залізнянське, Бахмут, Григорівка, Іванівське, Олександро-Шультине, Диліївка та Нью-Йорк Донецької області.
На Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках противник здійснив безрезультатний наступ у напрямку населених пунктів Бердичі, Авдіївка та Сєверне. Обстрілів армії РФ зазнали - Новобахмутівка, Кам’янка, Авдіївка, Ласточкине, Красногорівка, Гостре, Георгіївка, Мар’їнка, Вугледар та Велика Новосілка на Донеччині.
На Запорізькому та Херсонському напрямках противник обороняється. Рашисти гатили поблизу населених пунктів Ольгівське, Малинівка, Гуляйполе, Гуляйпільське, Білогір’я, Мала Токмачка, Оріхів, Новоданилівка, Новоандріївка і Кам’янське Запорізької області; Времівка, Новопіль і Новосілка - Донецької, а також Дудчани, Зміївка, Козацьке, Іванівка, Антонівка, Зеленівка, Благовіщенське, Дніпровське, Білозерка та Берегове на Херсонщині.
Військові наголошують, що рівень ракетної загрози залишається високим по всій території України.
За темою
- Росія втратила понад тисячу військових і більше двох тисяч дронів за добу
19.04.2026, 10:53
- На Запорізькому напрямку військові знищили "Сонцепьок" окупантів
18.04.2026, 16:22
- Генштаб: За минулу добу Росія втратила ще 1080 військових у війні проти України
18.04.2026, 08:57
- Генштаб розповів про ураження РЛС, пунктів управління, складу зберігання катерів та інших об'єктів РФ
17.04.2026, 11:43
- Росія у війні проти України втратила ще тисячу вояків
17.04.2026, 08:07
Обговорення
Новини з фронту
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми