• Головна
  • Новини
  • "Окупанти не дадуть коридорів": наразі евакуація з Луганщини неможлива, - ОВА

04.08.2022, 12:18

"Окупанти не дадуть коридорів": наразі евакуація з Луганщини неможлива, - ОВА

Наразі російські окупанти не дадуть здійснити безпечну евакуацію з Луганщини, але можна виїхати самостійно через Харківську область, Запоріжжя або у країни Балтії через Росію

Про це повідомив голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай у телеграмі.

За словами голови Луганської ОВА, окупанти не дадуть здійснити безпечну евакуацію з Луганщини, тому мешканці окупованих територій можуть спробувати виїхати самостійно.

"Є три варіанти виїзду. Один – через Харківську область через дамбу пішки: це досить небезпечно, бо там дамба обстрілюється. Другий варіант – через Запоріжжя, але там довго треба стояти у чергах. І третій варіант – найдовший, але, можливо, він якийсь більш менш спокійний – це через РФ, через країни балтійські чи на Грузію, а далі вже виїжджати в Україну. Але це довгий шлях, десь близько 2,5–3 доби, і недешевий. За нашою інформацією, люди, які проїжджали, платили, наприклад, від Сєвєродонецька до Луганська близько 9-10 тисяч гривень ($245–270), щоби доїхати. А далі різними країнами, щоб виїхати і з окупації, і з Російської Федерації, – близько 300 євро", - пише Гайдай.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: