26.07.2020, 14:22

Окупаційні війська ОРДЛО отримали наказ про перемир'я

Чергова спроба припинити бойові дії почнеться 27 липня.

Російській окупаційні війська на Донбасі отримали наказ про перемир'я з 27 липня. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на інформаційні ресурси бойовиків.

Окупаційним військам у вигляді «народної міліції ДНР та ЛНР» забороняється використовувати будь-яке озброєння, включно зі стрілецькою зброєю. Наказ віддано на рівні управління «народної міліції».

Контроль за збереженням досягнутих домовленостей покладено на командирів підрозділів. Бойовикам, які порушать режим припинення вогню, нібито загрожуватиме дисциплінарна відповідальність.

Нагадаємо, що з 00:01 27 липня починається нова спроба повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування. Військові стверджують, що підготовка до цієї події є безпрецедентною. На кожній українській позиції буде додатковий контроль за припиненням вогню. Його будуть здійснювати спеціально відряджені українські військовослужбовці.

Нагадаємо, 22 липня на засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у форматі відеоконференції сторони вкотре домовилися про припинення вогню на Донбасі.

З 00:01 27 липня починається нова спроба повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування. Військові стверджують, що підготовка до цієї події є безпрецедентною. На кожній українській позиції буде додатковий контроль за припиненням вогню. Його будуть здійснювати спеціально відряджені українські військовослужбовці.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Шанс на нове дихання

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: