12.12.2024, 17:05
Оформлення вигаданого спадку вартував чоловіку з Тернопільщини 190 000 гривень
Правоохоронці Тернопільщини розшукують шахраїв, які ошукали жителя Чорткова на чималу суму. Аферисти пообіцяли виплатити чоловіку 750 000 євро спадку.
До працівників територіального підрозділу поліції звернувся 37-річний потерпілий. Чоловік розповів, що переказав аферистам гроші. В інтернеті йому написала жінка, яка шукала спадкоємця своїх статків й вирішила заповісти гроші мешканцю Чортківщини.
З ним зв’язався представник жінки, який попросив надіслати документи та реквізити банківських карток. Аби отримати бажані мільйони, аферист розповів про необхідність заплатити за послуги адвокатів, укласти угоду з банком та деякі «формальності».
Шахрай переконав жертву у достовірності спадщини, надіслав спам-листи, скріншоти фейкових банківських рахунків на ім’я чоловіка. Натомість 37-річний чортківчанин переказав майже 190 000 гривень. Коли краянин зателефонував до адвоката жінки зрозумів, що його ошукали, телефон афериста був вимкнений, а рахунок пустий. За допомогою звернувся до працівників поліції.
За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Правоохоронці розповідають, що останнім часом від такого роду шахрайства потерпіло чимало громадян. Не потрібно довіряти незнайомцям, слід перевіряти інформацію, отриману в месенджерах.
У разі якщо ви все-таки потерпіли від рук невідомих, не зволікайте, телефонуйте на «102».
За темою
- У Тернополі посадовець ТЦК видаляв дані з «Оберіг» за гроші — його взяли під час передачі 2,5 тис. доларів
12.06.2026, 19:21
- Не сприйняв відмову: у Тернополі затримали чоловіка, який погрожував жінці порно-помстою
09.06.2026, 13:55
- На Тернопільщині в ДТП загинув 11-річний хлопчик, його маму та двох дітей госпіталізували
25.05.2026, 13:36
- У Тернополі заступницю директора технікуму оштрафували через премії дружині керівника
12.05.2026, 11:15
- 19-річному водію BMW оголосили підозру після смертельної аварії на дамбі у Тернополі
08.05.2026, 13:22
Обговорення
Тернопіль
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні