• Головна
  • Новини
  • Офіційно: українська школа має перейти на 12-річну систему освіти 2027 року

24.04.2023, 16:11

Офіційно: українська школа має перейти на 12-річну систему освіти 2027 року

У Міністерстві освіти і науки надали роз'яснення щодо коментарів про перехід на 12-річну систему шкільної освіти в України

Відповідний коментар опубліковано на сайті уряду.

"Згідно із Законом України "Про освіту" перехід на 12-річну систему шкільної освіти має відбутися у 2027 році як частина реформи НУШ. Нині експерти тільки працюють над розробленням державного стандарту про профільну старшу школу. Цей документ визначатиме, яким буде навчання у старших класах", – йдеться в повідомленні.

У МОН додали, що наразі не йдеться про будь-яке прискорення переходу на 12-річне навчання, оскільки освітній процес має бути послідовним і безперервним. І зауважили, що такий перехід потребує значних фінансів, яких нині в бюджеті не передбачено.

"Освітні втрати, спричинені ковідом і повномасштабною війною, – це однозначно великий виклик для української системи освіти. МОН разом із низкою профільних експертів шукає різні варіанти для розв’язання проблем, однак прискорений перехід на 12-річну систему шкільної освіти нині не розглядають", – наголосили в міністерстві.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: