23.04.2019, 14:35

Офіційні результати виборів оголосять після свят

Офіційні результати підрахунку протоколів голосування у другому турі виборів президента України будуть оголошені орієнтовно 30 квітня.

Таку дату назвав заступник голови ЦВК Євген Радченко, під час спілкування з журналістами, повідомило УНН.

Великодні свята та перевірка відсутності незавершених судових розглядів – ось основні причини, через які оголошення результатів може відкластися.

"Ви знаєте, не хочемо прогнозувати з оглядом на 2 фактори, перший фактор – це все-таки не дай Бог щось, тому мовчимо, а другий фактор – це, звичайно, свята, і третій фактор є ще один, який поки що не відбувся, але ми мусимо дотриматися чистоти процедури, ЦВК після завершення процедури отримання протоколів і встановлення результатів обов’язково звернеться до органів судової влади для того, щоб пересвідчитися, чи ніде не має позивів, чи немає ніде незавершених судових справ, і тільки після того, як все буде чисто, всі процедури будуть завершені, ЦВК встановить результат, і, власне, тому ми і називаємо орієнтовну дату цього встановлення 30 числа", - заявив він.

Додамо, що ЦВК станом на 12:30 вівторка, 23 квітня, уже опрацювала 99,97% електронних протоколів, або 18 484 752 голосів виборців.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: