• Головна
  • Новини
  • О. Юстин (Бойко):”Те як діють орки в Україні – це є чистий сатанізм”

12.04.2022, 07:29

О. Юстин (Бойко):”Те як діють орки в Україні – це є чистий сатанізм”

Дорогі мої друзі, Слава Ісусу Христу, Слава Україні

Вітаю вас усіх у ці непрості нелегкі часи, часи війни, яка триває на наших землях, що її розв’язала росія. Але ця війна триває дуже довго. За наших часів вона розпочалася зі зброєю 8 років тому, з розстрілу Майдану, але вона триває століттями. І мабуть на нашому поколінню є обов’язок покласти край відвертому злу, яке вже століттями намагається знищити нас як український нарід. Той, який мав славного князя Володимира, княгиню Ольгу, князів Ярослава Мудрого та інших, які прийняли християнство, утвердили Київську Русь.  Мабуть настав той час, коли Господь творить диво, відновлює славу свою на наших землях, щоб Бог прославлявся між нами всюди і на кожному місці. І як кожна війна, вона є надзвиайно жорстокою і важкою. Автором війни не є Бог, автором війни є диявол, який чинить цю війну руками людей. Для того, щоб пригадати собі це, слід згадати Каїна і Авеля. Так почалася війна. Війна приходить там, де є диявол. Де людина дає місце дияволу. Тому кожна війна, незалежно від того, який би вона не мала розмах, яка б зброя не застосовувалася, починається у серці людини. Війна починається з думок. У цій війні, безумовно, за нами слідує перемога. Тому що ми маємо, на даний час, війну не тільки з росією, а маємо війну двох цілковито різних цивілізацій. Християнської і сатаниської.  Чому так вважаю? Тому що події, особливо останні, які сталися у Бучі, Ірпені, Гостомелі, на Півдні України, на Харківщині, де російські, не назву їх військові, орда, орки вчинили звірства над людьми, маленькими дітьми. Це вказує на те, що ці люди не лише сповнені озлобленості, вони осатаніли. Так само не можна казати що у цьому провина лише їхнього президента путіна, але це є провина цілого суспільства, яке підтримує позицію свого керівництва.Я, який ніколи не бачив, такої широкомасштабної війни, хотів би поділитися з вами своїми думками.

 Природа війни не є Божа, вона є диявольська. А диявол є тим, який сіє смерть, розбрат.  Ким є диявол і слуги його? диявол, як би це парадоксально не звучало, був найкращий ангел світла, який відпав від Бога через гордість, бо споглядав власну красу, а не всемогутність Божу, впав у гордість і проголосив себе Богом.  Святе Письмо говорить нам про те, що між ангелами небесними була війна у результаті якого Архистратиг Михаїл скинув люцифера до пекла. Нема вищого сильнішого крім Бога. З Богом ми ніколи не програємо, з Богом завжди переможемо.  Однак, як і кожна війна, вона вимагає певних правил. Я не є воєнним експертом, але я є монахом, який переживає у своєму житті духовну боротьбу. А вона має свої правила. І якщо їм не слідувати, то ти стаєш жертвою. Першим принципом у духовній боротьбі є те, що треба зрозуміти, яку ціль ти переслідуєш, чим себе мотивуєш. Мотивація у тому, щоби зберегти єдність з Богом, щоб тебе нічого від Нього не відділило. І задля тої цілі ти повинен повністю покласти свої зусилля, щоб її осягнути. Зусилля не на половину, чи четвертину, а повністю. Це називається мотивація. Середниками у цій духовній боротьбі є молитва і піст. Молитва -це наша розмова з Богом,а піст це є умертвлення,яке допомагає більше зрозуміти Бога, почути Його.  Брак посту породжує те, що ми не чуємо Бога, а зосереджені на сфері власного комфорту. 

Війна є страшною: гинуть люди, воїни, діти. Тут люди запитували як реагувати на події у Бучі. Я після побаченого не можу навіть емоції висловити. Просто скувало мене. Мабуть після перемоги прийде час оплакувати. А зараз треба допомагати одне одному, молитися і боротися. Я думаю ми ще побачимо не одні звірства орди, зокрема Маріуполь, де мужньо тримаються наші Захисники,за яких вознесімо нашу молитву, це є герої, які боронять наш нарід. Ми ще побачимо великі чуда Божі. Маріуполь – це є місто Марії. Очевидно, що ті звірства у ХХІ столітті видаються нам чимось нереальним. У цій війні всі показали своє обличчя. Показали його ті люди, які біля нас, а також світ. Але сьогодні Україна подібна до соловейка, який бореться з ведмедем. А ведмідь дуже боїться шуму, а той соловейко сьогодні співає і пробуджує сумління усього світу. Сумління народів і світу, яке заскорузле. І ми побачили, що багато народів світу є більш свідомі за своїх керівників. Адже сьогодні в Україні є межа боротьби двох цілковито різних цивілізацій: цивілізації людяної і цивілізації смерті. При чому, та цивілізація смерті про яку говорив Іван Павло ІІ вигадана не тепер.  Свого часу це у свої руки взяли ленін і його послідовники. Ми тепер побачили на прикладі санкцій наскільки російська влада скорупціонувала цілий світ. Вони діяли за принципом: як щось не можна купити грошима, то можна купити великими грошима. Правда має відкрити очі всім. І ту правду відкриваємо ми всі. Тому на даний час, ми весь український нарід, маємо стати єдиним мурашником, де кожен повинен зрозуміти свою місію. І нема зараз часу на суперечк: чия місія важливіша. Виконує свою місію фронт, тил, діаспора: нова і стара.  Прийшов час всім єднатися. І нема часу на колотнечі: хто зробив менше, а хто більше. Ми повинні всі працювати як єдиний організм. Серце України пульсує зараз у всіх. Маємо втрати, зокрема людей, яких ми знали.  Це є війна.  Ми сьогодні маємо Героїв України. Герої – це ті, хто віддали життя своє за друзів своїх. І їх Бог приймає у свої обійми.  Вони не завойовували чуже, а боронили своє.  Герої – це є святі люди, якими ми повинні гордитися. 

Бачачи, як діють російські війська, орда, можемо сказати, що це є чистий сатанізм. А він долається Богом, Бог переможе його, але завдяки нашій молитві.  Хто може і скільки може. Творіть молитовні групи, допомагайте одне одному у молитві, працюйте кожен на своєму місці для перемоги. Бо сатана, який має зараз виразне обличчя,а це є путін і його система, хоче знищити нас. У нас не залишається іншого виходу як боротися.

Мене часто запитують а як УПЦ МП. Можна багато-чого говорити. Але Цекрва є встановлена Ісусом Христом, вона складається з людей. Христос обрав 12 апостолів і серед них знайшовся Юда, який Христа зрадив. Зараз є багато архієреїв. Можете поділити їх на 12 і отримаєте Юду. Хто такий Юда? Це є людина, яка більше полюбила славу і гроші і хотіла використати Бога у своїх цілях. Богослови кажуть, що Юда не так хотів зрадити Христа, як отримати фінансову вигоду. Патріарх Кирил, який благословляє війну не може називатися не те що патріархом, а навіть християнином. РПЦ знаходиться у дуже великій глибокій кризі. Патріарх Йосиф Сліпий після 18-ти років радянських концтаборів, коли прибув до Риму там говорив у якому стані перебуває московська церква. Хто не знає історії московської церкви, то я нагадаю 2 факти. Коли більшовики взяли владу у свої руки, патріарх московський Тихон прокляв усіх більшовиків. І за те клір православної російської церкви був переслідуваний. А вони також лестили царю століттями, потурали вбивствам. Сьогодні є документи, які опубліковані свідчить про те, що московський патріархат у теперішньому варіанті був відновлений Йосифом Сталіним, колишнім семінаристом, якого вигнали із семінарії. РПЦ помагала радянській армії в Другій світовій. Існує багато питань, чи люди, які поставлені були там архієреями чи вони мають апостольське наступництво. Це передання було перерване у РПЦ. Була спроба його відновити, але не час про це говорити. Деякі православні єпископи перед смертю просили сказати, що вони не мали жодних свячень. Але були вивчені як служителі культу. На даний час, так виглядає, що патріарх Кирил поставив у центрі свого служіння не Христа, не Божу правду, а ідола. А тим ідолом є імперська росія, путіні і кирил. Але таким не є все світове православ’я. Я переконаний, що події в Україні наближують і єдність Церкви.

https://velychlviv.com/o-yustyn-bojko-te-yak-diyut-orky-v-ukrayini-tse-ye-chystyj-satanizm/?fbclid=IwAR0fV851v-jF-xSvmpBWW5LBy2UzCQ5upP6-WWbQXEuEvc6ZoXBQYg-c3XE

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: