• Головна
 • Новини
 • Новий начальник поліції Львівщини розповів, за якими критеріями мінятиме кадри

23.02.2021, 08:03

Новий начальник поліції Львівщини розповів, за якими критеріями мінятиме кадри

Учора, 22 лютого, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Олександр Шляховський провів брифінг для представників засобів масової інформації, під час якого розповів про пріоритетні напрямки роботи та дав відповіді на актуальні запитання журналістів.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області. 

«Головне наше завдання – продовження реформування поліції та створення безпекового простору для мешканців Львівщини, а також вибудувування роботи новостворених територіальних підрозділів у чіткій цілісній вертикалі структури Національної поліції. Це завдання не лише поліції – ми активізуємо співпрацю з керівниками державних адміністрацій усіх рівнів, з органами місцевого самоврядування, з активною громадськістю і, звичайно, з журналістами та мешканцями», - зазначив Олександр Шляховський на початку брифінгу.

Серед пріоритетних напрямків роботи очільник поліцї Львівщини виокремив: продовження роботи над впровадженням інституту поліцейських офіцерів громади, боротьбу із злочинами, пов’язаними з наркотиками, боротьбу з незаконною порубкою лісу та покращення матеріально-технічного забезпечення служб та підрозділів поліції Львівщини.

«Окремо хочу розповісти про кадрову політику – призначення на усі посади у поліції Львівщини будуть проводитись лише за критеріями професійності – ми будемо оцінювати досвід роботи кандидатів, їх службові досягнення, рівень підготовки та організаторські здібності. Кожен працівник повинен бути на своєму місці та відповідати займаній посаді. Посилимо також попрофілактикичну роботу з особовим складом та боротьбу з порушенням службової дисципліни», - підкреслив Олександр Шляховський.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  Облгази придумали нову схему рекету українців: як їх зупинити

  Михайло Цимбалюк

  «Обвели навколо пальця»: як «монобільшість» обхитрила власників «євроблях»

  Андрій Вихопень

  Замість грейдерів, ручна підлегла сила

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: