• Головна
  • Новини
  • Нова хвиля коронавірусу: на Львівщині зростає кількість хворих

12.08.2022, 18:28

Нова хвиля коронавірусу: на Львівщині зростає кількість хворих

Приріст уражених вірусом фіксують впродовж останніх чотирьох тижнів

Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я ЛОВА.

У Львівській області впродовж останніх чотирьох тижнів фіксують дедалі більше випадків захворювання на коронавірус. Зокрема, за останній тиждень приріст становить 30%.

"Розпочалася нова хвиля захворюваності, і це не дивно, оскільки ще місяць тому Італія, Франція, Німеччина повідомили про зростання кількості хворих. І оскільки зараз активно відбувається переміщення людей з країн Європи в Україну і навпаки, то цілком передбачувано, що кількість хворих на ковід в Україні почне збільшуватися, зокрема у Львівській області", – пояснила Наталія Іванченко, керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Сьогодні в області 134 пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні, з них семеро дітей. Найбільше хворих – пацієнти старшого віку, у яких COVID спричинив загострення їхньої основної патології.

В Департаменті наголошують, не піддаватися паніці, адже ситуація залишається стабільною і контрольованою. Це стосується, насамперед, мешканців Львівського, Дрогобицького та Золочівського районів, де зафіксовано найбільше випадків зараження COVID-19.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: