Дорожньо-транспортна пригода сталась 25 січня, близько 14.00, на автодорозі Львів-Луцьк біля села Бабичі Червоноградського району.
Про це повідомили в поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Ravon», 37-річний житель одного з сіл Самбірського району, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Внаслідок ДТП отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичного закладу водій та 31-річна пасажирка легковика, мешканка міста Дубляни Львівського району.
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
За темою
- На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: загинув машиніст
01.05.2026, 08:21
- У п’ятницю Львів попрощається із захисником Олександром Германюком
30.04.2026, 23:21
- Три врятовані життя: у Львові виходили збиту козулю, яка була вагітна двійнею
30.04.2026, 17:45
- Компанія Control Process S.A має залишити будмайданчик сміттєпереробного заводу до кінця цього тижня
30.04.2026, 16:50
- У Львові врятували нирки дівчинці з пухлинами в обох органах
30.04.2026, 12:53
Обговорення
ТОП
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: загинув машиніст
Три врятовані життя: у Львові виходили збиту козулю, яка була вагітна двійнею
На Рівненщині чоловік відкрив стрілянину по військових ТЦК і поліцейському: є поранені, нападника розшукують
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми