• Головна
  • Новини
  • "Не можу не говорити про війну": учасниця Євробачення-2023 від Литви підтримала українців

09.05.2023, 11:54

"Не можу не говорити про війну": учасниця Євробачення-2023 від Литви підтримала українців

Представниця Литви на Євробаченні-2023 Моніка Лінкіте заявила, що розвʼязана Росією війна в Україні – це головне, про що зараз повинні говорити й думати всі

Про це вона сказала в інтервʼю "24 каналу".

30-річна співачка, яка вдруге виступатиме на пісенному конкурсі "Євробачення", часто публічно говорить про розвʼязану Росією війну в Україні. Моніка Лінкіте каже, що як артистка відчуває себе відповідальною.

"Україна зараз привертає увагу. Я не відокремлюю себе і хочу бути чесною перед собою і перед людьми на сцені. Коли ми говоримо про такі глобальні речі, які відбуваються зараз у світі, я відчуваю свою відповідальність і вважаю, що я повинна говорити про те, що я думаю і на що потрібно звертати увагу. А війна – це головне. Це буквально головне, про що ми зараз повинні говорити й думати", - заявила співачка.

Вона наголосила, що не може не говорити про війну, адже це потрібно. 

"Зараз Європа трохи сліпа, і я вважаю, що вони недостатньо підтримують вас. І так, якщо я буду єдиною, хто говоритиме про війну на Євробаченні, то я повністю з цим згідна. Євробачення – це не політичний конкурс, але ми повинні казати, що Україна має бути вільною", - зазначила Лінкіте.

Артистка поділилась, що пишається українцями та захоплюється тим, "якими сильними та згуртованими можуть бути люди". 

"І це дає надію. Ви доводите, що можете постояти за себе. Я не впевнена, що в будь-якій іншій країні люди можуть бути настільки об'єднаними й так протистояти ворогу. І ви стоїте не тільки за себе, бо війна стосується не тільки України. Ця війна стосується усієї Європи. І ви захищаєте нас", - додала вона.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: