07.07.2020, 17:07

Названо причини розвалу більшості Зеленського в Раді

Політтехнолог Андрій Золотарьов пояснив, що певна частина нардепів "Слуги народу" переорієнтувалися з президента Володимира Зеленського на інших особистостей, яким вони зобов'язані або з якими працювали.

Про це він розповів в ефірі на "Апостроф TV".

"Я не раз говорив і "слугам народу", що поки рейтинг Зеленського буде на рівні 40%, то це всіх влаштовує і є якоюсь "паличкою рятівницею". Але як тільки рейтинг президента впаде нижче даної позначки, то виникнуть певні тенденції. Поки що про розвал говорити зарано, але групи впливу вже формуються і не тільки під Коломойського. Є група Павлюка, а також люди, які зобов'язані своїм депутатством Андрію Богдану ", - пояснив він.

Політтехнолог додав, що останнє голосування за програму Кабінету міністрів, було дуже показовим. За його словами, тоді "за" проголосувало менше 180 нардепів, і стало ясно, що до думки Зеленського прислухається все менше депутатів.

Золотарьов підкреслив, що йому в той день стало зрозуміло, що вже немає 253 вірних нардепів монобольшості.

Нагадаємо, 18 червня пропрезидентська монобольшість у Верховній Раді не захотілв надати річний імунітет уряду Дениса Шмигаль, який сама ж і сформувала. Відсутність голосів за програму дій Кабміну укотре показало всю хиткість ситуації всередині команди Володимира Зеленського

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: