31.08.2021, 12:39

Названо найбагатші ОТГ Львівщини

Про фінансову спроможність територіальних громад на загальноукраїнському рівні в кінцевому підсумку свідчить отримання коштів з держбюджету менш спроможними громадами (базова дотація) чи передачею коштів у держбюджет більш спроможними (реверсна дотація).

Про це розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, - Львівська ОДА. 

«За першими розрахунковими обсягами дотацій на 2022 рік, що днями надійшли з Мінфіну, із 73 територіальних громад Львівщини у 9  бюджетні показники є вищими від середнього рівня і ці громади сплачуватимуть частину коштів у державну скарбницю: Солонківська, Славська, Кам’янка-Бузька, Івано-Франківська, Львівська, Оброшинська, Пустомитівська, Сокільницька і Стрийська.

Ще 7 громад приблизно відповідають середньому рівню, відтак додаткових коштів не отримуватимуть, проте і коштів зі своїх бюджетів не віддаватимуть: Жовтанецька, Бродівська, Добротвірська, Жидачівська, Самбірська, Червоноградська і Яворівська.

Решта громад Львівщини поступаються за податкоспроможністю середньоукраїнському рівню і отримуватимуть базову дотацію з державного бюджету», - зазначив Олег Демків.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

Богдан Рабешко

У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

Михайло Цимбалюк

Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: