20.05.2020, 23:27

Названі лауреати Фонду Тараса Шевченка 2020 року

Фонд Тараса Шевченка назвав імена лауреатів Фонду за 2020 рік.

Про це пише Українська літературна газета.

Віктор Женченко  –  письменник, заслужений артист України, заслужений діяч мистецтв України, кавалер Ордена Христа Спасителя та інших високих нагород, член Міжнародного благодійного фонду Національної пам’яті України, почесний мешканець штату Техас (США), нагороджується за багаторічну подвижницьку діяльність з відродження національних духовних цінностей, сприяння зростанню авторитету Української держави в світі та поширення авторської пісні в багатьох країнах.

Ольга Кобець  –  журналістка, Почесна голова Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги, заступниця Голови Української Всесвітньої Координаційної Ради, народна депутатка України 4-го скликання, нагороджується за багаторічну подвижницьку працю з відродження і збереження українських національних цінностей з історії, культури та духовності.

Олесь Городецький  –  Голова Української Християнської громади українців в Італії, широковідомий в Україні та світі громадський діяч, нагороджується за активну діяльність у збереженні української ідентичності, культури, духовності в Італії та сприяння підвищенню міжнародного іміджу України в світі.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

Іван Стецькович

Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

Дмитро Снєгирьов

Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: