У Львові обов’язково збудують притулок для тварин за відкоригованим проектом. Водночас міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що в місті працює найкращий в Україні центр адопції при ЛКП «Лев», який також опікується безпритульними тваринами.
Про це повідомили в пресслужбі Львівської міськради.
«У Львові прекрасно функціонує ЛКП „Лев“, яке має місця для бездомних котиків та песиків. Притулок для тварин, який планувався, мав би вартувати фантастичних грошей. Сьогодні такий побудувати в принципі нереально. Тому ми зараз переглядаємо цей проект, максимального його оптимізуємо і, думаю, наступного року почнемо будувати. Коронавірус вніс свої дуже серйозні корективи. На щастя ЛКП „Лев“ дуже добре працює, адже у Львові дуже люблять тварин і опікуються ними», — наголосив під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» Андрій Садовий.
Нагадаємо, оновлений проект такого притулку передбачитиме сучасну ветеринарну клініку з грумінг-салоном та перетримкою тварин, тренувально-вигульний майданчик для собак, центр кремації тварин, а також центр адопції та продовженої перетримки безпритульних тварин.
За темою
- У Львові хочуть відкрити ще один притулок для тварин
18.02.2021, 17:59
- У Франківську порахують безпритульних собак
19.03.2019, 10:57
Обговорення
Львів
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми