• Головна
 • Новини
 • Населення України щорічно скорочується на 200 тисяч осіб

09.03.2019, 17:17

Населення України щорічно скорочується на 200 тисяч осіб

Демографічна ситуація в країні з кожним роком стає все гірше, смертність зростає. Останнім часом щороку населення України скорочується на 200 тисяч осіб на рік. Цей показник збережеться і в наступні роки.

Про це повідомив заступник директора Інституту демографії і соціальних досліджень ім Птухи НАН України Олександр Гладун, - пише Знай.

В 2015 році населення скоротилося на 183 тис осіб, у 2016 році - на 186,6 тис осіб, у 2017 році - на 210 тис, в 2018 році - 252 тис. Таким чином ми втрачаємо за рахунок природного фактора кожен рік, в середньому, 200 тис осіб - середній місто України.

При цьому постійно зростає рівень смертності, це обумовлено віковою структурою населення, адже в Україні 23% людей у віці 60 років і старше. Відповідно, чим старше населення, тим більше людей помирає. За прогнозами демографів, чисельність українців і в найближчі роки буде скорочуватися.

Крім віку населення, на фактор чисельності населення впливає міграція. При цьому в Україні вона поки що не контролюється. Демограф зазначає, що всеукраїнський перепис населення, яка призначена на 2020 рік, покаже реальний стан справ і те, скільки насправді людей виїхало і тепер постійно живе і працює за кордоном.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: