• Головна
  • Новини
  • Найкращий наш подарунок медикам - дотримання карантину і берегти здоров’я

Михайло Цимбалюк

політик

Генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, голова «Батьківщини» на Львівщині.


21.06.2020, 17:52

Найкращий наш подарунок медикам - дотримання карантину і берегти здоров’я

…58-річний Ігор Ковалюк працював старшим лікарем, їздив по підстанціях і спілкувався з персоналом із самого початку пандемії, коли лікарня не була забезпечена засобами захисту. Після одного з чергувань Ковалюк почував себе погано, але з підвищеною температурою ще провів нараду по скайпу, постійно був на телефоні, не міг залишити роботу. Незабаром він отримав позитивний тест на COVID-19, у реанімації пробув більше тижня і помер, не виходячи з коми…

Таких історій жертовності медиків по усій Україні  сотні… Так, на коронавірусну інфекцію в країні захворіло майже 6 тисяч лікарів. Зокрема, у  Львівській області – 609 медичних працівників, з них 26 зараз перебувають на стаціонарному лікуванні, 101 – на самоізоляції, п’ятеро померли… Цього тижня Україна попрощалася з начальником Військово-медичного центру  західного регіону  Іваном Гайдою.

У нинішній надзвичайно складний час кожен з нас розуміє, що найважливішою цінністю в житті є здоров’я, можливість вільно рухатися, відчувати неповторність миті, повноцінно працювати, спілкуватися, реалізовувати себе. Але без людей, які кожну хвилину свого буття  присвячують піклуванню про здоров’я, сповна проживати наші дні було б неможливо.

Нині ми відзначаємо професійне свято тих, хто зараз героїчно протистоїть одній із найбільших цивілізаційних загроз сучасності, виборюючи для нас можливість подолати пандемію і повернутися до нормального способу життя.

Звичайно, мабуть, немає справи благороднішої, жертовнішої та відповідальнішої, аніж робота лікаря. Саме медики повертають нам здоров’я, коли ми його втрачаємо, ставлять нас на ноги, коли ми не можемо звестися самостійно, дарують надію, лікують не лишень недуги тіла, а й зболені стражданнями душі.

Медик – більше, ніж професія, це справді покликання та місія, благородство і значення яких важко переоцінити. Цей фах вимагає найвищого професіоналізму, глибоких знань, мужності та повної самовіддачі. Але дечого лікарі потребують сьогодні і від нас – це елементарна вдячність, розуміння і допомога. Найкраще віддати шану роботі медичних правників можна у дуже простий спосіб – дослухатись до їхніх слів, дотримуватись карантину, берегти здоров’я і не додавати складнощів й у так непросту ситуацію.

Переконаний, щоразу, коли виникає бажання знехтувати настановами лікарів у нас перед очима мають поставати мільйони медичних працівників з усього світу, які рятують наші життя часто з останніх сил і ціною життів власних.

Без перебільшення, зараз українські медики є справжніми воїнами, щодня перебуваючи на передовій боротьби з хворобою і, впевнений, у цій боротьбі ми таки переможемо!

Щиро дякую кожному медичному працівнику за самовідданість, жертовність і мужність! Зі святом Вас, наші новітні Герої!

Фейсбук, 21 червня 2020 року.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

Михайло Цимбалюк

Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: