Світові ціни на нафту знижуються в середу, 21 липня. На ринку посилилися побоювання з приводу зростання випадків COVID-19, потенційно знижують попит на паливо.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на агентство Reuters.
Ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 0,3%, до 69,15 долара за барель до 10:15 за київським часом. Ф'ючерси на нафту марки WTI опустилися на 0,3% до 67,01 доларів.
Угода Організації країн-експортерів нафти і її союзників (ОПЕК+) щодо збільшення пропозиції на 400 тис.барелів на добу кожен місяць з серпня по грудень викликало падіння цін на нафту в понеділок. Воно посилилося побоюваннями зростання заражень штамом Delta, яке набирає обертів на великих ринках, таких як США, Великобританія і Японія.
У той час як попит на паливо покращився в пікові літні місяці, зростання числа випадків COVID-19 позначається на перспективах попиту.
"Страх над Delta досить міцно стримує настрої на ринку нафти, поставивши великий знак питання в повідомлення про відновлення попиту за останні кілька тижнів", - сказала Вандана Харі, енергетичний аналітик Vanda Insights.
"Нафта може трохи підрости в найближчі дні, але важко очікувати, що ціни вийдуть на більш високі орбіти найближчим часом", - сказала Харі.
Хоча очікується, що світовий попит в серпні складе в середньому 99,6 млн барелів на добу, що на 5,4 млн барелів на добу більше, ніж у квітні, "ми бачимо, що попит в четвертому кварталі 2021 відновиться ще на 330 тисяч в порівнянні з нормалізованим базовим рівнем 2019 року, оскільки в Північній півкулі і пік сезону подорожей вже позаду", - відзначають аналітики JP Morgan.
Нагадаємо, 18 липня міністри ОПЕК + домовилися збільшити поставки нафти з серпня на 0,4 млн барелів на добу, щоб знизити ціни, які на початку цього місяця досягли найвищого рівня приблизно за 2,5 року, оскільки світова економіка відновлюється після пандемії COVID-19.
За темою
- Ціни на нафту перевищила 86 доларів
18.10.2021, 13:35
Обговорення
Економіка
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми