• Головна
 • Новини
 • На виставці UITT буде представлено понад 35 регіонів України

25.03.2019, 12:00

На виставці UITT буде представлено понад 35 регіонів України

Понад 35 областей та міст України будуть презентовані окремими стендами на 25-й Міжнародній туристичній виставці UITT "Україна – подорожі та туризм", яка пройде в Києві 27-29 березня.

  Як повідомила в інтерв’ю Zrucno.Travel івент-директор міжнародних туристичних виставок UITT та UITM Юлія Желдак, в рамках Ukrainian Hospitality Days Україна вперше буде представлена ​​на виставці єдиною експозицією.

"Разом з Національною туристичною організацією України у нас виникла ідея оформити експозицію України в єдиному екологічному стилі. Щоб відвідувач, який прийшов на виставку, відразу бачив, що всы локації українських регіонів формують єдиний український стенд. Це буде найбільше представництво українських регіонів за останні роки", – зазначила Юлія Желдак.

Серед більш ніж 35 міст і регіонів на виставці будуть представлені як постійні учасники, так і дебютанти, серед яких місто Коломия і смт Вигода на Івано-Франківщині, а також курортне село Щасливцеве на Арабатській стрілці.

"Дуже приємно, що Вінниця приєдналася в цьому році великим стендом – місто і область об’єдналися, давно їх не було в такому гарному представництві. Щасливцеве забронювало окремий стенд від Херсонщини – вони розуміють, наскільки їм важливо виділятися в експозиції України", – прокоментувала організаторка виставки.

Серед експозиційних новинок сезону на виставці Юлія Желдак зазначила глемпінг (glamping – від англ. Glamorous camping), який буде просувати Івано-Франківщина, подієвий туризм на Черкащині та Полтавщині, гастротурізм зі слобожанською кухнею на Сумщині, космічний туризм в Дніпрі, активний туризм на Тернопільщині та ін.

"Запоріжжя буде кликати на круїзи навколо острова Хортиця. Я вважаю, це дуже крута фішка! Унікальний вид відпочинку, тим більше, маршрут прокладений по Дніпру уздовж екологічної зони відпочинку", – додала івент-директор.

Також вона зазначила, що не дивлячись на традиційно більш високу активність західних областей України, зараз зацікавленість у розвитку туризму почали виявляти також Центральна та Східна Україна. Зокрема ведуться переговори з Луганською та Донецькою областями, стенди яких можуть з’явитися на виставці UITT вже наступного року.

Під час туристичної виставки UITT 2019 презентують туристично-інвестиційний проект "Соляна дорога", який спільно ініціювали Тавричанська, Асканійська та Присиваська об’єднані територіальні громади, а також міста Берислав, Каховка й Нова Каховка.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: