• Головна
 • Новини
 • На виставці UITT буде представлено понад 35 регіонів України

25.03.2019, 12:00

На виставці UITT буде представлено понад 35 регіонів України

Понад 35 областей та міст України будуть презентовані окремими стендами на 25-й Міжнародній туристичній виставці UITT "Україна – подорожі та туризм", яка пройде в Києві 27-29 березня.

  Як повідомила в інтерв’ю Zrucno.Travel івент-директор міжнародних туристичних виставок UITT та UITM Юлія Желдак, в рамках Ukrainian Hospitality Days Україна вперше буде представлена ​​на виставці єдиною експозицією.

"Разом з Національною туристичною організацією України у нас виникла ідея оформити експозицію України в єдиному екологічному стилі. Щоб відвідувач, який прийшов на виставку, відразу бачив, що всы локації українських регіонів формують єдиний український стенд. Це буде найбільше представництво українських регіонів за останні роки", – зазначила Юлія Желдак.

Серед більш ніж 35 міст і регіонів на виставці будуть представлені як постійні учасники, так і дебютанти, серед яких місто Коломия і смт Вигода на Івано-Франківщині, а також курортне село Щасливцеве на Арабатській стрілці.

"Дуже приємно, що Вінниця приєдналася в цьому році великим стендом – місто і область об’єдналися, давно їх не було в такому гарному представництві. Щасливцеве забронювало окремий стенд від Херсонщини – вони розуміють, наскільки їм важливо виділятися в експозиції України", – прокоментувала організаторка виставки.

Серед експозиційних новинок сезону на виставці Юлія Желдак зазначила глемпінг (glamping – від англ. Glamorous camping), який буде просувати Івано-Франківщина, подієвий туризм на Черкащині та Полтавщині, гастротурізм зі слобожанською кухнею на Сумщині, космічний туризм в Дніпрі, активний туризм на Тернопільщині та ін.

"Запоріжжя буде кликати на круїзи навколо острова Хортиця. Я вважаю, це дуже крута фішка! Унікальний вид відпочинку, тим більше, маршрут прокладений по Дніпру уздовж екологічної зони відпочинку", – додала івент-директор.

Також вона зазначила, що не дивлячись на традиційно більш високу активність західних областей України, зараз зацікавленість у розвитку туризму почали виявляти також Центральна та Східна Україна. Зокрема ведуться переговори з Луганською та Донецькою областями, стенди яких можуть з’явитися на виставці UITT вже наступного року.

Під час туристичної виставки UITT 2019 презентують туристично-інвестиційний проект "Соляна дорога", який спільно ініціювали Тавричанська, Асканійська та Присиваська об’єднані територіальні громади, а також міста Берислав, Каховка й Нова Каховка.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Туризм

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: