
14.11.2022, 09:52
На трасі Київ-Чоп львів'янин збив тероборонівця на блокпосту та протаранив поліцейське авто
У Рівненській області 13 листопада трапилася ДТП. Львів'янин влетів у блокпост та наїхав на військового, а потім ще врізався у припарковане авто патрульних
Про це повідомили у поліції Рівненської області.
ДТП на трасі Київ – Чоп трапилася напередодні близько 18:20 неподалік села Калинівка. На місце події негайно виїхали слідчі.
Вони встановили, що водій Audi, 29-річний львів'янин, не впорався з керуванням та наїхав на 40-річного військового ТрО, який ніс службу на блокпосту. Після цього він врізався у службове авто Mitsubishi Outlander, яке стояло на стоянці неподалік.
Внаслідок ДТП військовий зазнав травм. Його з відкритим переломом ноги, саднами та гематомами доставили до Корецької міської лікарні.
Фото: поліція Рівненської області
У поліції розповіли, що за зовнішніми ознаками водій Audi був тверезим. Проте в нього все одно відібрали біологічні зразки. Також слідчі відкрили кримінальне провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху.
За темою
- В Рівненському виправному центрі викрили канал постачання наркотиків: організатор перебував на межі звільнення
11.04.2025, 21:41
- Ножовий конфлікт у Рівному: ревнощі стали причиною різанини між одеситом і місцевим жителем
06.04.2025, 10:06
- росія атакувала Україну 39 дронами: ППО збила 28 Shahed, ще 7 безпілотників втрачено локаційно
03.04.2025, 11:31
- У Рівному із зали суду відпустили чоловіка, винного у серії зґвалтувань
01.04.2025, 14:59
- У Рівному 20-річна водійка з алкоголем 1,55 проміле та без водійських прав потрапила у поле зору поліції
01.04.2025, 11:07
Обговорення
Рівне
ТОП
Смертельна пожежа на Львівщині: у Шептицькому загинули двоє чоловіків
Науковці Львівського університету беруть участь у Програмі розвитку академічних менеджерів
У Львові створили мурал на честь Каштанчика — улюбленого собаки Площі Ринок
12 квітня: все про цей день
Окупанти атакували 88 безпілотниками – постраждали п’ять областей
ФОТО
Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої