• Головна
  • Новини
  • На території Луцька виявили 25 гектарів незареєстрованої землі

27.03.2021, 20:23

На території Луцька виявили 25 гектарів незареєстрованої землі

Під час проведення інвентаризації земель обласного центру знайшли не зареєстровану земельну ділянку орієнтовною площею 25 гектарів. Через це міський бюджет недоотримав понад 2 мільйони гривень.

Про це інформував Луцький міський голова Ігор Поліщук під час традиційних щотижневих звітів, пише ІА "Волинські новини".

«Під час проведення інвентаризації земель ми виявили, що на вулиці Карбишева є земельна ділянка, орієнтовною площею 25 гектарів, на якій знаходяться різноманітні приміщення та комерційні об’єкти. Однак через те, що ця земля не зареєстрована і не укладений відповідний договір оренди, міський бюджет недоотримав кошти орієнтовно у сумі понад два мільйони за рік», – каже міський очільник.

З його слів, під час сесії депутати прийняли рішенні оформити зобов’язання на земельну ділянку в районі вулиці Карбишева, і таким чином поповнити бюджет міста, аби мати більше можливостей вирішувати проблеми територіальної громади Луцька, а також реалізовувати стратегічні плани.

Водночас, цього тижня міський голова підписав мирові угоди із двома підприємствами, які використовували земельні ділянки без правовстановлюючих документів. Мирові угоди полягають у тому, що ці підприємства добровільно сплатять в бюджет 1,87 мільйонів гривень земельних платежів.

«Із цього приводу прокуратура подала позов у господарський суд Волинської області, і вже під час судового розгляду домовились про укладання мирової угоди. Тож, підприємства наповнять бюджет міста на вказану суму, яка надійде до казни протягом шести місяців», – зазначив Ігор Поліщук.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

Галина Козяр

Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

Мирослав Дністрянський

Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: