На святкування дня міста в Ужгороді витратили 700 тисяч: з них 100 тисяч на артистів і 170 на їжу.
Про це повідомили "Наші гроші. Львів".
Офіційна святкова вечеря від мера міста Богдана Андріїва з нагоди дня міста Ужгорода, яка відбулась 11 вересня в ресторані «Old Continent» коштувала міському бюджету 99,7 тис. грн. Ресторан розташований в центрі міста, на площі Шандора Петефі, 6 і є частиною однойменного чотиризіркового готелю «Old Continent».
Для оплати заходу Ужгородська міська рада підписала два договори з двома різними підприємцями – по 49,8 тис. грн. Один з підприємцем Віталієм Ковалем уклав виконавчий комітет міськради, інший – управління міжнародного співробітництва та інновацій з підприємицею Веронікою Поляк. При цьому в розмові з редакцією «НГ. Львів» підприємець Віталій Коваль не зміг розповісти про організацію прийому, він зазначив, що про це знає підприємиця Вероніка Поляк.
Поляк водночас є директоркою ресторану «Old Continent», власниками якого є Ілона Ковач та Адальберт Бенкев.
На офіційний прийом було запрошено 100 осіб, відтак частування одного представника з делегації обійшлося міській раді в 997 грн. Як розповіла директорка ресторану, гостей пригощали, зокрема, брускетами з авокадо та ікрою, томатами та моцарелою тощо, а на десерт пропонували профітролі та тірамісу.
Зустріти делегацію
Загалом, як вбачається з Prozorro, Ужгородська міська рада спрямувала на прийом делегацій з нагоди дня міста 173 тис. грн.
Зокрема 36,4 тис. грн заплатили за проживання делегацій в готелі «Ужгород» з 10 по 12 вересня. Стандартний одномісний номер зі сніданком тут коштує від 998 грн, за даними сайту Booking.com. Ще 24 тис. грн витратили на вечерю 10 вересня для 27 представників делегації, це відповідно – 888 грн за людину. У міській раді не змогли пригадати, в якому закладі була вечеря. Також 12 тис. грн коштував обід 25 представників делегацій 11 вересня в ресторані «Кілікія», тобто на одну людину – 485 грн. Ще 800 грн коштувала екскурсія офіційних закордонних делегацій містом.
Святкування дня міста
Саме ж святкування дня Ужгорода для її мешканців обійшлося міській раді орієнтовно в 430 тис. грн, як свідчить Prozorro.
Найдорожче містові коштувала сцена розміром 16х19 метрів та звукове обладнання – 199 тис. грн. Відеотрансляція концерту на LED-екранах та онлайн-трансляція в Youtube обійшлася в 49 тис. грн, а професійне освітлення сцени – 48 тис. грн.
Дешевше міській раді обійшлися виступи музикантів. Наприклад, гурт «Rock-H» + «Анця» коштував 40 тис. грн, гурт «Чаламада» − 21 тис. грн, а «Вандор» − 17 тис. грн. Виступ симфонічного та естрадно-духовного оркестрів Закарпатської обласної філармонії обійшовся 16 тис. грн. Ще по 6 тис. грн віддали Заслуженому академічному Закарпатському народному хорові та академічному камерному хорові «Кантус» Закарпатської облради.
Фото - Мер Ужгорода Богдан Андріїв та члени офіційної делегації. Ужгород, 2021. Фото: uzhgorod.net.ua
За темою
- На Закарпатті водійку засудили до 8 років за ДТП, у якій загинули прокурорка та її 13-річний син
29.07.2026, 17:44
- В Ужгороді затримали чоловіка, який влаштував стрілянину в Шахтинському лісі
24.07.2026, 21:17
- До Словаччини за 17 тисяч доларів США – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
10.07.2026, 12:08
- На Закарпатті затримали депутата, який переховувався від 8-річного вироку за напад на туристів
08.07.2026, 19:56
- Пили воду з колодязя: під час відпочинку на Закарпатті масово отруїлися школярі та їхні батьки
08.07.2026, 10:09
Ужгород
ТОП
На Волині суд виніс вирок чоловікам, які протаранили авто ТЦК та побили військових
Львівський бізнесмен Олег Баляш планує придбати ТРЦ Smart Plaza Obolon у Києві
Засновники львівської виноробні Axis Wine показали наслідки російського удару по виробництву
В Україні дозволили змінювати підставу для відстрочки без втрати її чинності
У Львові обговорили подальші кроки для усунення шуму і вібрації на площі Ринок
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні