24.07.2021, 12:23

На що слід звернути увагу перед мандрівкою в гори

Гори здавна манять туристів з усіх куточків країни. При цьому навіть попередження про несприятливі погодні умови не лякають громадян: підкорювачі вершин вирушають у походи і під час хуртовини, і у дощ зі спекою. Незважають люди і на свої фізичні можливості. Адже досить часто гірським надзвичайникам доводиться виїжджати на виклики травмованих туристів.

Про це повідомляють в ДСНС.

Так, днями на Закарпатті, до міжгірських рятувальників надійшло повідомлення від місцевих медиків про необхідність надання допомоги у транспортуванні туристки, яка під час спуску з гори в смт Міжгір’я отримала травму ноги. До місця події було направлено рятувальників 16-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір’я. Працівники ДСНС разом з лікарями піднялися на гору до травмованої жінки та після надання їй першої медичної допомоги, за допомогою спеціальних нош, спустили потерпілу з гори. Далі каретою швидкої її було транспортовано до місцевого лікувального закладу.

Як зробити свій відпочинок безпечним розповідають рятувальники.

Насамперед важливо спланувати зареєструвати свій похід у фахівців ДСНС. Для зручності це можна зробити заздалегідь через онлайн-форми, розміщені на сайтах територіальних підрозділів Служби порятунку західного регіону.

Маршрути необхідно обирати такі, які відповідають вашому досвіду та рівню фізичної підготовки. Особливу увагу слід звернути на екіпірування - одяг та спорядження мають відповідати погодним умовам.

Не слід вирушати у гори поодинці та великими групами, а погодні умови звіряти лише з короткостроковим прогнозом синоптиків - наперед на 1-2 дні максимум.

Дбайте про свою безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!


Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Богдан Рабешко

Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

Михайло Цимбалюк

Незалежність починається у серці кожного з нас!

Василь Чорний

Карпатські села зблизька. Частина 3

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: