• Головна
  • Новини
  • На розвиток сироваріння на Рівненщині та Волині держава виділить 20 млн грн

29.03.2021, 17:40

На розвиток сироваріння на Рівненщині та Волині держава виділить 20 млн грн

Проєкт від Козинської громади цього року став одним з переможців конкурсного відбору серед проєктів регіонального розвитку.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.

Козинська та ще 14 невеликих громад з Рівненщини та Волині об’єднались і будуть виготовляти молочну продукцію та сири. Сертифікат переможця від Мінрегіону представникам громади вручив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря під час робочого візиту на Рівненщину.

Проєкт розвитку підприємств у сфері сироваріння в громадах Рівненської та Волинської областей– яскравий приклад того, як навіть невеликі сільські громади, якщо мають бажання  можуть отримати державну підтримку для власного розвитку. Громади підготували якісний проєкт і в результаті отримали державну підтримку в розмірі понад 20 мільйонів гривень.

«Впевнений, що такий проєкт дасть поштовх для розвитку регіону. І згодом зможе розширитись і на інші області. Головна його користь – люди отримають роботу, утримання худоби не буде збитковим, припиниться занепад сільського господарства», – зазначає заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Проєкт реалізовуватиметься протягом двох років. За цей час місцеві жителі отримають консультації щодо виготовлення сирів та подальшого просування своєї продукції, будуть придбані добрива та травосуміші, підготовлені та засіяні пасовища, буде придбаний трактор та інше обладнання для заготовки кормів, населення отримає обладнання для доїння корів, буде придбано обладнання для сироварні, облаштовані свердловини для водопостачання тощо.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

Галина Козяр

Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

Мирослав Дністрянський

Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: