• Головна
  • Новини
  • На розі вулиць Чупринки-Бандери у Львові вже встановили вуличні меблі та висадили дерева

30.03.2023, 11:11

На розі вулиць Чупринки-Бандери у Львові вже встановили вуличні меблі та висадили дерева

На перехресті вул. Чупринки-Бандери, де облаштовують транспортний хаб, всю територію площі вже замостили плиткою, висадили дерева та встановили вуличні меблі.

«Раніше на площі демонтували старе покриття, замінили усі комунікації, підключили воду до питного фонтанчика, змонтували бетонні кільця під зелені насадження (11 груш), встановили пристовбурні решітки та змонтували ґрунтові світильники. Тут також замостили нову плитку та встановили вуличні меблі – лавки-трибуни, а також велостійки», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, роботи з облаштування транспортного хабу на перехресті вул. Чупринки - С. Бандери проводить підрядна організація ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Площу між зупинками роблять максимально затишною –  із зарядними станціями, грушами, питним фонтаном та вулиними меблями.

Основні роботи виконали минулого року, а встановлення вуличних меблів і озеленення виконали цьогоріч. Вартість робіт входить у вартість реконструкції вул. С. Бандери.

Проєкт транспортного хабу розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у співпраці з GIZ і ГО «Плато», які пропонували бачення цієї площі. Головною ідеєю було створити комфортний, камерний простір.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: