• Головна
  • Новини
  • На полонині Руна другий день тривають пошуки заблукалого туриста

06.12.2021, 10:36

На полонині Руна другий день тривають пошуки заблукалого туриста

Сьогодні, 6 грудня, зранку на полонині Руна Ужгородського району відновлено пошукові роботи чоловіка, який разом із друзями 4 грудня організував катання на снігоходах. У певний момент вони втратили орієнтир і заблукали, розділившись на дві групи.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Закарпатської області.

Наступного дня двоє чоловіків вийшли на зв’язок і повідомили, що вони перебувають на одній із турбаз у с. Лумшори. Пошуки третього друга тривали до першої години ночі. Рятувальникам вдалося знайти його снігохід, однак самого туриста не виявлено.

Роботи відновили о 05:00. До них залучено 30 чоловік особового складу та 7 одиниць техніки від гірських пошуково-рятувальних відділень м. Ужгород, м. Мукачево, м. Іршава, смт Міжгір’я, с. Нижні Ворота та с. Пилипець. Крім цього, у пошуках рятувальникам допомагають 5 волонтерів.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: