• Головна
 • Новини
 • На переїзді у Брюховичах автобус з дітьми ледь не зіткнувся з поїздом

10.09.2019, 01:27

На переїзді у Брюховичах автобус з дітьми ледь не зіткнувся з поїздом

На залізничному переїзді у Брюховичах автобус "Школярик" з дітьми ледь не підставився під поїзд, який промчав перед самим носом автобуса.

Відео події у групі "Наші Брюховичі" 9 вересня розмістив Маркіян Подолинний: "Шкільний автобус ледь не потрапив у трагедію на переїзді. Весь набитий дітьми, сигналив безперестанку машині, яка зупинилася на червоне світло. Після цього почав обганяти, не побачивши ПОЇЗД, тільки після сигналів автомобілістів в останній момент зупинився. Після проїзду поїзда продовжив рух на червоне. Держ. реєстр. номер ТЗ ВС0894НВ".

В обговоренні заступник голови Львівської ОДА, депутат Львівської обласної ради  Іван Собко, що мешкає у Брюховичах, зазначив:  "Це спецшколярик, який довозить особливих наших діток зі Львова та приміських територій на навчання в НРЦ Святого Миколая, що в Брюховичах. Я, як депутат Львівської обласної ради від Брюхович, щойно мав розмову з керівником НРЦ пані Наталею Цимбалюк. Висловив своє обурення щодо цього ганебного випадку та попросив вжити завтра ж дисциплінарних заходів до цього самогубця - як на мене це має бути догана і звільнення.

Також скерував це відео з номерним знаком автобуса керівнику патрульної поліції у Львівській області пану Р. Пилипенку для подальших процесуальних дій щодо грубого порушення цим "розумником" правил дорожнього руху!

Шок! Шок! Шок!".

Також зробила допис під відео керівниця Навчально-реабілітаційного центру Наталію Цимбалюк: "Щиро вдячна небайдужим громадянам, що висвітлюють такі неадекватні дії водія, з метою недопущення подібної ситуації в майбутньому. Як адміністратор запевняю, що завтра невідкладно буде проведена нарада щодо надання оцінки цього випадку, зокрема неадекватної поведінки водія, а також здійснено заходи адміністративного впливу щодо водія шкільного автобуса!!!

Також звертаюсь до всіх небайдужих з проханням допомогти знайти водія для закладу, адже при відсутності автобуса не всі діти зможуть доїхати до закладу, а, відтак, пропустять навчання, адже добиратися громадським транспортом з пересадками для дітей з особливими освітніми потребами вкрай складно. Новий шофер потрібний вже завтра! Державна робота, повний соцпакет та порядність гарантуємо!".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: