• Головна
  • Новини
  • На паперовий вісник Львівської міськради вже витратили 196,4 тис. грн

11.07.2020, 17:21

На паперовий вісник Львівської міськради вже витратили 196,4 тис. грн

Випуск «Львівського вісника» вже обійшовся платникам податків у 196,4 тис. грн. Саме стільки коштів було перераховано ТОВ «ДІМ» за друк бюлетеня-проспекту Львівської міськради у лютому-червні цього року за даними порталу Є-Дата .

Про це повідомили «Наші гроші. Львів».

Окрім того, договором, який підписав Департамент «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради у червні, передбачено ще друк у липні вартістю понад 22,9 тис. грн. Тобто загалом сума становитиме майже 220 тис. грн. Усі закупівлі здійснили за процедурою звітування, без проведення конкурсу.

Вже вийшло шість номерів «Львівського вісник», деякі друкували не один раз. На початках він мав 8 сторінок і тираж 50 тис. примірників. Однак потім тираж зменшили до 40 тис., а сторінок – до 4. Наприклад, у липні заплановано два друки по 40 тис. примірників кожен вартістю 11,46 тис. грн. Друк одного примірника коштуватиме менше 30 копійок.

Як вже повідомлялось, видання орієнтоване на людей старшого віку, які не вміють користуватись інтернетом. Написання текстів та верстка газети здійснюється силами прес-служби Львівської міськради. Видання поширюють безкоштовно у ЦНАПах, поліклініках, театрах, музеях, відділах соцзахисту тощо.

Інформаційний проспект під назвою «Львівський вісник», як вказано в договорах, друкуватимуть на виконання програми промоції і доручення міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, Львівська міськрада майже протягом двадцяти років мала власну газету «Ратуша». Однак в рамках роздержавлення ЗМІ по всій країні в грудні 2018 року прийняла рішення про припинення діяльності КП «Ратуша».

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

Андрій Вихопень

Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

Іван Стецькович

В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: