• Головна
 • Новини
 • На міжнародний туристичний проєкт «Світ Карпатських розет» чекає аудит

13.02.2022, 14:07

На міжнародний туристичний проєкт «Світ Карпатських розет» чекає аудит

Днями у Львові відбулось засідання Наглядової ради проєкту «Світ карпатських розет - заходи зі збереження унікальності культури Карпат». Під час зустрічі обговорили питання, пов’язані з реалізацією проєкту, запити, що надійшли до його змін, а також йшлося про проходження кінцевого аудиту та подачу звіту до Спільного технічного секретаріату що, у Варшаві.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Проєкт спрямований на збереження культурної та історичної спадщини Карпат – традицій, ремесел, звичаїв, музики та архітектури. Як зауважив заступник начальника управління туризму Львівської ОДА Тарас Лозинський, заходи, покладені на управління туризму та курортів, були успішно реалізовані.

«Два місяці тому ми провели майстер-клас з різьбярства, який зробив промоцію техніки бойківської різьби, навчальний візит для представників медіа з метою ознайомлення з дерев’яною сакральною спадщиною та іншими об’єктами. Також виготовили промоційні гаджети, які несуть інформацію про ефект транскордонного проєкту», - зазначив Тарас Лозинський.

Додамо, що у межах проєкту управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації спільно із шеф-кухарями Львівщини провели майстер-клас зі збереження та популяризації регіональних кулінарних традицій.

Також завдяки Проєкту «Світ Карпатських розет», на Львівщині була реконструйована «Хата у Глубокім» в Уричі. 

Сам проєкт фінансувався за підтримки ЄС в межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна. Бюджет проєкту – 1 543 329 євро, з них грант ЄС для України – 843 165 євро.

Довідка

«Світ Карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат» є проєктом, що реалізується з 2018 по 2021 роки за фінансової підтримки ЄС у рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Україна – Білорусь».

Бюджет проєкту – 1 543 329 євро, з них грант ЄС для України – 843 165 євро.

На фото - об’єкт Державного історико-культурного заповідника «Тустань» – центр локальної історії «Хата у Глубокім» 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: