Сьогодні Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", яке входить до складу Укроборонпрому, передало Міністерству оборони України нову партію модернізованих танків Т-64 та Т-72.
Про це повідомили у пресслужбі Укроборонпрому.
"Танки пройшли капітальний ремонт і глибоку модернізацію. Ми врахували всі побажання замовника, – розповідає директор підприємства Віктор Андрощук. – Техніку передано у повній бойовій готовності. Вона обладнана найсучаснішими системами зв’язку та управління вогнем, приладами денного та нічного бачення, камерами заднього виду, системами постановки димових гранат і динамічним захистом від кумулятивних снарядів. Частину партії вже відвантажено в бойові підрозділи, решта – чекає на це".
Пан Андрощук також зазначив, що завод продовжує відправляти в зону Операції об’єднаних сил і в місця дислокації бронетехніки виїзні ремонтні бригади. За два місяці поточного року вони відновили понад десять бойових машин.
"Завданням підприємств – учасників Концерну є забезпечення потреб ЗСУ у якісній військовій техніці. Львівський бронетанковий завод продовжує вчасно виконувати замовлення, підвищуючи боєздатність Збройних сил України", – наголошує генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.
Загалом від початку 2021 року це державне підприємство модернізувало понад десять машин Т-64 та Т-72. Замовлення виконане із випередженням строків та за обмеженого фінансування через відсутність державного оборонного замовлення на 2021 рік.
Нагадаємо, Львівський бронетанковий завод ремонтує та виготовляє військову техніку, зокрема броньовані пожежні машини ГПМ-72 та ГПМ-54, броньовані ремонтно-евакуаційні машини "Лев" і "Зубр" й тактичну броньовану колісну машину "Дозор-Б". Також підприємство здійснює капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 і низки спеціальних інженерних машин.
За темою
- Львівський бронетанковий завод відзначив професійне свято
10.09.2021, 20:40
- Львівський бронетанковий завод модернізував для ЗСУ п'ять танків
08.04.2021, 13:31
- У 2020 році Львівський бронетанковий завод передав ЗСУ близько 80 одиниць техніки
14.01.2021, 13:06
- Львівський бронетанковий завод модернізував найбільшу партію пожежних танків
04.11.2020, 12:23
- Середня зарплата на Львівському бронетанковому заводі - понад 16 тис. грн
30.07.2020, 09:17
Обговорення
Львів
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні