11.07.2023, 13:48
На фронті загинула бойова медикиня зі Львова, яка пішла служити з батьком і братом
На фронті загинула бойова медикиня 218 окремого батальйону 125 бригади ТрО ЗСУ, львів’янка Наталія Депа. У мирному житті Наталія була власницею Центру косметології та лазерної епіляції, а від початку вторгнення пішла служити разом із батьком та братом.
Трагічну звістку повідомив голова ГО "Варта1" Ігор Зінкевич. Інформацію про загибель підтвердили брат і батько Наталії.
"Вибач, що був не дуже хорошим братом. Вибач, що часто творив різні погані речі, вибач, що багато чого не сказав.
Ти назавжди в моєму серці, моя любима сестричка", – написав брат загиблої Іван Депа.
Друзі Наталії діляться спогадами про неї у соцмережах.
"Моя красуня. Наталя, Руденька, Вітамінка. Бойовий медик 218 окремого батальйону 125 бригади ТрО ЗСУ Наталія Депа
Загинула за нас, за те, щоб ми жили в мирі і спокої, загинула, рятуючи інших. Завжди усміхнена та весела, хоробре серце, подруга, яка завжди готова прийти на допомогу. Підтримка та гордість. Дякую тобі за все. Я люблю тебе", – написала найкраща подруга Наталі Оксана.
Жінка додала, що кожен охочий може підтримати родину Наталі за такими реквізитами: 4149 4999 9012 1780.
"Серце наче пошматували…Я все ще чекаю, що напишуть, що ти жива! Не вірю! Яка біль, яке горе! Я тобі ще мала подарувати подарунок на День народження, я ж обіцяла… і як тепер!
Ти ще мала мені видалити тату, памʼятаєш моє тату…ти ж обіцяла, Натуля. Як втамувати цю біль, як зцілити душу?! Я так би зараз тебе ще раз обняла! Хоч разок, я б сказала тобі ДЯКУЮ. Дякую, що ти була у моєму житті!" – пише Христина Кацман.
За темою
- У Львові скасували виставку оборонних технологій після ракетного удару по Київщині
25.07.2026, 19:14
- Біля Львова під колеса авто потрапив велосипедист
25.07.2026, 18:18
- У Львові п’яний чоловік порізав собаку ножем і встромив у нього вила
25.07.2026, 12:52
- Садовий розповів про напруження у відносинах України та Польщі: «Поляки не називають мене бандерівцем»
24.07.2026, 21:33
- У Львові 31 випускник отримає премії за високі результати НМТ: сума сягатиме 40 тисяч гривень
24.07.2026, 21:28
Львів
ТОП
У Львові скасували виставку оборонних технологій після ракетного удару по Київщині
Лубінець: у ТЦК на Закарпатті незаконно утримували чоловіка з інвалідністю
25 липня: що треба знати про цей день
Сили оборони України знешкодили ще 1450 російських окупантів – Генштаб
ППО знешкодила одну ракету та 127 дронів, якими РФ атакувала Україну
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні