• Головна
 • Новини
 • На фестивалі «Козбар» у Франції представлена етногалерея родини Демкур з Тернопілля

06.05.2019, 08:14

На фестивалі «Козбар» у Франції представлена етногалерея родини Демкур з Тернопілля

Третій фестиваль української культури «Кобзар», що розпочався у Франції і триватиме до 12 травня (за підтримки посольства України в Парижі), цьогоріч представить унікальні та цінні набутки родини Демкур з Тернопілля. Організаторами фестивалю є Франко-українська асоціація півдня Франції.

Отже, цьогоріч етногалереї «Спадок» родини Демкур випала честь представити Україну у Франції колекцією автентичних строїв з різних регіонів нашої країни, а також виставкою про українські традиції, побут і фільмом про «Борщівську народну сорочку».

Ось як коментує свою участь етногалерея «Спадок»: «Для нас важливо показати, яким є справжнє розмаїття рушників,емоції українців на сучасних і давніх світлинах, мистецькі техніки вишивки та її дивовижна єдність елементів на автентичних строях, як талановито відображено орнаментика на виробах, яка сягає трипільських символів і переходить майстерно до сучасних узорів».

Додамо, що метою фестивалю є ознайомлення широкого кола французької публіки з українською культурою та традиціями, а також представлення сучасної України в тісному зв’язку і нероздільності українських територій.

У програмі фестивалю будуть ще майстер-класи, показ фільму «Спадок нації» (від Лесі Воронюк, однієї з ініціаторок свята «День вишиванки»).

Асоціація українців на півдні Франції нині стала потужним лобістом України перед міжнародною аудиторією. Етногалерея «Спадок» родини Демкур закликає підтримати молоду Асоціацію, долучитися до неї. Особливо це стосується українців, що проживають у Ніцці та навколишніх містах.

 Фото – етногалерея «Спадок» родини Демкур.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Культура

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  То хто ж у лікарнях вторинний: меддопомога чи пацієнти?

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: