• Головна
  • Новини
  • На червневому саміті НАТО обговорять вступ України до альянсу

03.05.2021, 18:39

На червневому саміті НАТО обговорять вступ України до альянсу

Учасники саміту НАТО в червні обговорить "дорожню карту" вступу України в альянс.

Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда на брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським у Варшаві, повідомляє українська служба Польського радіо, - пише ZN.UA.

У понеділок, 3 травня, в Польщі відзначається 230-річчя першої польської конституції. На святкування до Варшави прибули президенти України, Литви, Латвії та Естонії.

"Я розповів пану Зеленському про перспективу наближається саміту "бухарестської дев'ятки", тобто держав Центральної Європи - членів НАТО, який через тиждень відбудеться в Бухаресті, де ми будемо розмовляти про проблеми безпеки, і думаю, що питання України та Білорусії буде там дуже-дуже важливою темою, особливо України", - сказав Дуда.

"По-друге, ми говорили про наближення саміті всього Північноатлантичного союзу, який через півтора місяця, в середині червня, відбудеться в Брюсселі, де ця тема з повною упевненістю теж буде обговорюватися", - заявив президент Польщі.

Дуда пояснив, що на саміті НАТО обговорять "питання вказівки Україні формалізованим способом дороги, яку вона повинна пройти для членства в Північноатлантичному союзі, "дорожньої карти" для членства, яке є фундаментальним питанням і за яке Україна бореться".

Раніше і. о. помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Філіп Рікер заявив, що двері НАТО відкриті для нових учасників, в тому числі та для України. Однак нашій країні потрібно провести реформи, щоб відповідати вимогам Альянсу.

Він зазначив, що США прагнуть до того, щоб Україна відповідала інтересам Альянсу.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

Галина Козяр

Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

Мирослав Дністрянський

Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: