• Головна
 • Новини
 • На Золочівщині представили нового голову райдержадміністрації

04.12.2019, 19:47

На Золочівщині представили нового голову райдержадміністрації

Сьогодні, 4 грудня, на Золочівщині відбулося представлення нового керівника райдержадміністрації Василя Маркевича.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОДА.

Очільника району представила керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська. У своєму виступі вона наголосила на важливості плідної співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування громадськості.

«Ми вітаємо Вас, бажаємо Вам сили, терпіння, мудрості, а колективу адміністрації, усім територіальним підрозділам: будьте дружні, лише у підтримці одні до одних буде позитивний результат роботи і район буде у числі перших. Бажаю, щоб голова став сильним лідером у вашому районі», - наголосила Маріанна Вільшинська.

У свою чергу, Василь Маркевич подякував за високу довіру, а також запевнив, що зробить усе можливе задля подальшого розвитку Золочівського району.

«Сьогодні я бачу у пріоритеті роботи якісну адміністративно-територіальну реформу, процес переходу від одного устрою до іншого, сучасного, більш нового, який має бути зрозумілим, чітким і безболісним. Для якісної роботи мають бути залучені інвестиції. Особливий акцент хотів би поставити на роботі з громадянами. Я закликаю усіх до конструктивного і відкритого діалогу. Потрібно всім об’єднатися: громадянам, громадським організаціям, депутатам усіх рівнів, владі і виконувати спільну мету - сильна і процвітаюча країна, заможні громадяни і безпека», - наголосив Василь Маркевич.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Хто палить - той москаль!"

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: