13.10.2024, 17:32
На Закарпатті жінки напали на авто прикордонників, прийнявши їх за працівників ТЦК – ДПСУ
На околиці села Крива, що на Закарпатті, стався інцидент, під час якого група жінок напала на автомобіль прикордонного наряду, помилково сприйнявши його за транспорт військовослужбовців територіальних центрів комплектування (ТЦК).
Про це повідомила речниця Мукачівського прикордонного загону ДПСУ Леся Федорова.
За її словами, прикордонники їхали на місце несення служби, коли жінки, разом із дітьми, спробували заблокувати їхній транспорт. Незважаючи на те, що вимоги жінок були незрозумілими, ситуацію вдалося швидко локалізувати завдяки роз'яснювальній роботі та залученню поліції.
У відео, що з'явилося в мережі, видно, як одна з жінок б'є чоловіка у військовій формі, якого вони прийняли за представника ТЦК. Крім того, жінки перекривали дорогу та закликали закидати машину камінням. На кадрах також чітко видно емблему Держприкордонслужби на номерних знаках автомобіля, що свідчить про те, що це був транспорт прикордонників.
Нагадаємо, що подібні інциденти виникли на тлі рейдів, які проводять представники ТЦК спільно з поліцією у різних містах України, включаючи Київ, Дніпро, Харків та Хмельницький.
За темою
- Російські безпілотники пошкодили сортувальний центр «Нової пошти» у Сумах: під загрозою понад 13 тисяч відправлень
17.06.2026, 13:57
- Священника ПЦУ в Києві засудили за дописи про війну та «покаяння» українців
17.06.2026, 13:43
- Зеленський: Саміт G7 приніс важливі результати
17.06.2026, 12:17
- Помер хлопчик, якого у лютому збила на переході суддя в Кривому Розі
17.06.2026, 11:31
- ППО знешкодила 97 зі 119 дронів, якими росіяни атакували Україну
17.06.2026, 09:23
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні