• Головна
  • Новини
  • На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався переправити двох «нелегалів» до Румунії

14.02.2025, 14:09

На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався переправити двох «нелегалів» до Румунії

На кордоні з Румунією затримали жителя Ужгорода, який намагався незаконно переправити двох чоловіків із Київщини за кордон.

Як повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби, наряд відділу «Дякове» Мукачівського загону виявив двох осіб, які рухалися в бік українсько-румунського кордону. Вони зізналися, що скористалися послугами переправників та мали сплатити за незаконний перетин по 3,5 тисячі доларів США.

Згодом правоохоронці затримали й самого організатора35-річного жителя Ужгорода. Чоловік спробував втекти, однак його зупинили. За невиконання законних вимог прикордонників щодо нього склали адміністративний протокол (ст. 185-10 КУпАП).

Крім того, у його діях вбачаються ознаки злочину за ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Відповідні матеріали передано Національній поліції.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: