Закарпатські правоохоронці затримали організатора незаконної схеми перетину українсько-угорського кордону та його клієнта
Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
На Закарпатті на один стійкий канал незаконного переправлення ухилянтів через українсько-угорський кордон стало менше. Його ліквідували співробітники оперативно-розшукового відділу Чопського загону.
Як розповіли у Держприкордонслужбі, переправники неодноразово переправляли за кордон чоловіків призовного віку у межах Закарпатської області. Заходи з документування та ліквідації каналу проводили у рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 332 ККУ "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України" спільно з оперативниками Мукачівського прикордонного загону та співробітниками Нацполіції, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури.
Правоохоронці встановили, що 63-річний закарпатець познайомився з майбутнім "клієнтом" в Ужгороді та запропонував доправити його до Угорщини за грошову винагороду у розмірі 3500 доларів США. За вказівкою переправника чоловік самотужки дістався до міста Берегово, а звідти його доправили автомобілем до помешкання у селищі Вилок. Будинок стояв за кількасот метрів від річкової ділянки кордону, тож у слушний момент "клієнт" мав подолати водойму уплав. При цьому, йому пообіцяли переправити його речі до Угорщини, де він мав сплатити решту суми.
Переправника і його "підопічного" затримали під час передачі першої частини коштів у сумі 1500 доларів США. Разом з ними затримали спільника, який забезпечив плавця гідрокостюмом.
Організатору незаконної схеми наразі винесено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 ККУ "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України". Слідчі дії тривають.
За темою
- У Мукачівському районі чоловік убив двох односельців і жорстоко поранив батька — поліція
15.06.2026, 17:38
- Після нового випадку отруєння дітей готелю на Прикарпатті загрожує великий штраф
15.06.2026, 14:24
- На Закарпатті жінку засудили до 8 років за продаж власних дітей для жебракування
12.06.2026, 19:55
- У Хмельницькому бізнесмена підозрюють в інсценуванні замаху заради помсти партнеру
10.06.2026, 14:13
- Під час концерту Ірини Федишин на Прикарпатті обвалилася сцена під час романтичного освідчення
07.06.2026, 21:02
Обговорення
Західна Україна
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні