• Головна
  • Новини
  • На Закарпатті прикордонник видавав себе за "викривача" корупції

14.04.2022, 13:13

На Закарпатті прикордонник видавав себе за "викривача" корупції

Прикордонника, який під час несення служби начебто викрив корупційну схему, відправили на психофізіологічну експертизу з використанням поліграфа

Про це повідомляють у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон, передає "Еспресо.Захід"

Соціальними мережами шириться відео прикордонника, який нібито став "викривачем" корупції у одному із підрозділів Мукачівського прикордонного загону.

"Появі відео передувала службова перевірка відносно самого горе-дізнавача, який був помічений у неправомірних діях під час несення служби у пункті пропуску через державний кордон. Даному військовослужбовцю було запропоновано пройти психофізіологічну експертизу з використанням поліграфа.

Після цього, з метою уникнення ймовірних зловживань під час виконання ним службових завдань, йому запропонували проходження служби на сході країни, в іншому органі охорони кордону Держприкордонслужби на посаді не пов’язаній з оформленням осіб та транспортних засобів. 

На таке рішення інспектор відреагував обуреннями та погрозами дискредитації керівництва підрозділу, у якому він проходив службу, а на теперішній час, взагалі відмовляється виконувати накази та не з'являється на службу"  - зазначили у Держприкордонслужбі.

У відомстві кажуть, що жорстко реагують на будь-які прояви корупційних діянь та перевіряють усю інформацію про можливі неправомірні дії на кордоні із залученням, у тому числі, й технічних засобів.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: