Директорці та колишній бухгалтерці комунального закладу оголосили підозру у заволодінні понад 2,2 млн грн, отриманих від більше як 4000 пацієнтів
Про це повідомили у Нацполіції, передає "Еспресо.Захід".
Частину коштів за надані платні медичні послуги підозрювані не вносили на рахунки закладу, а привласнили та надалі витратили на власні потреби.
"Кошти від пацієнтів за платні медичні послуги фігурантки брали готівкою без внесення інформації до облікових документів. Надалі частину з них через каси поштових відділень вносили на рахунок закладу від імені пацієнтів. Решту – розтратили. Щоб приховати оборудку, використовували для бухгалтерського обліку службові чеки поштових відділень, які долучали до договорів. Фактично такі чеки не були фіскальним касовим чеком та не свідчили про внесення готівкових коштів на рахунок підприємства", - розповіли у поліції.
За такою схемою посадовиці заволоділи понад 2,2 млн грн, які були отримані від більше ніж 4000 пацієнтів. Відтак на підставі отриманих доказів директорці та ексбухгалтерці медзакладу повідомили про підозру у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 ККУ).
За темою
- На Закарпатті розслідують смерть 29-річного чоловіка після перебування у ТЦК
15.06.2026, 17:15
- В Ужгороді поліція під час спецоперації затримала чоловіка, який взяв в заручники дружину з дитиною
11.06.2026, 20:28
- Директора Ужгородського БТІ підозрюють у схемі з оформленням неіснуючого будівництва на землю
10.06.2026, 16:27
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали переправника, а згодом — ще трьох його поплічників
03.06.2026, 11:05
- На Закарпатті 8-річний хлопчик отримав опіки майже половини тіла під час спалювання сміття
31.05.2026, 20:52
Обговорення
Ужгород
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
Посол України у Польщі теж повертає свою нагороду
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні