• Головна
  • Новини
  • На Закарпатті під час спроби незаконно перетнути кордон втопився 23-річний чоловік

23.03.2023, 15:57

На Закарпатті під час спроби незаконно перетнути кордон втопився 23-річний чоловік

Під час спроби нелегально перетнути кордон в Румунію втопився 23-річний молодик з Буковини.

Про це інформує Державна прикордонна служба.

Вранці 23 березня прикордонники Мукачівського загону виявили у Тисі тіло чоловіка, який намагався незаконно перетнути кордон.

Перевіряючи надану румунськими колегами інформацію щодо ймовірної загибелі уночі людини в річці, близько 7.30 прикордонний наряд від відділу "Солотвино" побачив посередині річки тіло, яке зачепилося за невідому перешкоду та перебувало на поверхні води.

Самотужки дістати потопельника військовослужбовцям не вдалося. На місце пригоди викликали співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції та медиків.

Чоловіка дістали із води. При ньому знаходилися загорнуті в поліетилен закордонний паспорт та посвідчення водія.

У ДПСУ відзначають, що буковинець став 15 потопельником, який загинув у водах Тиси під час спроби незаконно покинути територію України.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

Михайло Цимбалюк

Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: