
24.09.2023, 10:09
На Закарпатті під час отримання хабаря викрили начальника обласного бюро судмедекспертизи – Глагола
Начальника Закарпатського обласного бюро судово-медичної експертизи Степана Бондара затримали на отриманні хабаря у розмірі 1200 доларів
Про це повідомив журналіст Віталій Глагола.
У суботу, 23 вересня, стало відомо, що начальника Закарпатського обласного бюро судово-медичної експертизи Степана Бондара затримали на отриманні хабаря 1200 доларів. За словами Глаголи, чоловік вимагав і отримав хабар за зміну ступеня тяжкості тілесних ушкоджень отриманих в наслідок ДТП на легші.
"За даними правоохоронців Степан Бондар налагодив злочинну схему і брав гроші за прискорення та "позитивний" висновок проведених експертиз щодо ступеня тяжкості тілесних ушкоджень, наявності або відсутності причинного зв’язку між ними, а також затягування висновків експертиз. Саме за це і одержував хабарі", – йдеться у дописі.
Журналіст додав, що затримали начальника Закарпатського обласного бюро судово-медичної експертизи на гарячому 22 вересня прямо в кабінеті. Під час обшуків вдома у Бондара виявили 35 тисяч доларів, 5 тисяч євро та 300 тисяч гривень, а також травматичний пістолет з набоями.
За темою
- У Закарпатті відкрили перший "МакДоналдз"
12.04.2025, 18:07
- На Закарпатті судитимуть організовану групу “чорних лісорубів” з збитками на понад 35 мільйонів гривень
10.04.2025, 12:28
- На Закарпатті викрили схему "дроблення бізнесу": мережа супермаркетів уникнула сплати податків на мільйони
09.04.2025, 17:31
- На Закарпатті затримано водія, який умисно наїхав на поліцейську
04.04.2025, 14:33
- Раптово вибіг на колію: на Закарпатті під потягом загинув 14-річний хлопець
02.04.2025, 12:49
Обговорення
Ужгород
ТОП
Смертельна пожежа на Львівщині: у Шептицькому загинули двоє чоловіків
Науковці Львівського університету беруть участь у Програмі розвитку академічних менеджерів
У Львові створили мурал на честь Каштанчика — улюбленого собаки Площі Ринок
12 квітня: все про цей день
Окупанти атакували 88 безпілотниками – постраждали п’ять областей
ФОТО
Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої