• Головна
  • Новини
  • На Закарпатті на кордоні жінка намагалася купити "пропуск" для свого чоловіка

08.08.2023, 14:25

На Закарпатті на кордоні жінка намагалася купити "пропуск" для свого чоловіка

У міжнародному залізничному пункті пропуску «Чоп (Дружба)» 40-річна українка вдалася до пропозиції неправомірної винагороди правоохоронцям за позитивне рішення щодо пропуску через кордон її 35-річного чоловіка.

Подружжя прямувало до Угорщини потягом «Чоп – Захонь». Подорожній разом з паспортом подав на контроль документи, які підтверджували його статус багатодітного батька. Однак, у ході здійснення прикордонного контролю спрацювала відомча база даних.

Відповідно до неї, особу було тимчасово обмежено у праві виїзду за кордон через невиконання аліментних зобов’язань.

Дізнавшись, що її чоловікові виносять рішення про відмову у пропуску, дружина спробувала «потурбуватися» про ситуацію і підкупити правоохоронців. Вона вклала у паспорт чоловіка 900 доларів США і повернула його прикордонникам. Ті від неправомірної винагороди відмовилися, доповіли про випадок керівництву та викликали на місце події співробітників Нацполіції.

Необмірковане рішення жінки лише додало проблем подружжю. Грошові кошти було вилучено протоколом огляду місця події слідчо-оперативною групою, а хабародавиці довелося виїхати разом зі співробітниками РУП ГУНП до відділку Нацполіції. У діях жінки вбачають ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Варто зазначити, що з початку 2023 року прикордонникам Чопського загону було запропоновано неправомірну винагороду у 86 випадках на суму майже 400000 гривень. У всіх випадках на адресу Нацполіції було надіслано відповідні повідомлення. Нагадуємо, що прикордонники мають нульову толерантність до корупції та хабарництва, тож будь-яка подібна спроба закінчиться кримінальною відповідальністю.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: