24.07.2025, 19:05
На Закарпатті четверо підлітків зґвалтували та пограбували перехожу: їх розшукала поліція
На Закарпатті четверо підлітків зґвалтували та пограбували 46-річну жінку, яку зустріли на вулиці. Після скоєного хлопці втекли з місця події.
Поліцейські їх розшукали та затримали трьох із них, повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Закарпатській області.
Як розповідають правоохоронці, вчора, 23 липня, до них звернулася 46-річна жителька Мукачева. Жінка заявила, що на неї напали кілька підлітків – вони силою відібрали у неї золоті прикраси і гроші, після чого зґвалтували та втекли.
Згодом оперативники кримінальної поліції встановили осіб, причетних до злочину – це четверо неповнолітніх хлопців, яким 13, 14, 16 та 17 років.
"За попередніми даними слідства, підлітки зустріли жінку на вулиці, запропонували провести її, а згодом завели до безлюдного місця. Там вони застосували фізичне насильство, заволоділи грошима потерпілої та ювелірними виробами і зґвалтували її", – розповіли закарпатські поліцейські.
Правоохоронці розшукали неповнолітніх фігурантів. Трьох із них затримали та повідомили про підозру за частиною 3 статті 152 та частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України (зґвалтування, вчинене групою осіб та грабіж, поєднаний із насильством). Максимальне покарання передбачає 12 років позбавлення волі.
Щодо малолітнього учасника злочину, якому 13 років, то наразі вирішується питання про застосування правових механізмів, оскільки він не досяг віку, з якого настає кримінальна відповідальність.
Триває досудове розслідування.
За темою
- На Мукачівщині поліцейські оперативно розкрили підпал будинку
29.05.2026, 10:17
- На Закарпатті СБУ блокувала ще одну схему ухилення від мобілізації
25.05.2026, 12:30
- У Мукачеві затримали адвоката, якого підозрюють у вимаганні 12 тисяч доларів
22.05.2026, 13:53
- Великий медцентр пластичної хірургії підозрюють в ухиленні від сплати податків
19.05.2026, 16:43
- На Закарпатті уролог за 300 доларів продав камінь з сечовивідних шляхів онкохворої пацієнтки
19.05.2026, 13:29
Обговорення
Ужгород
ТОП
У Львові масово зацвіли каштани та гліцинія: куди піти на найкрасивішу весняну прогулянку
Помер під час БЗВП: у навчальному центрі повідомили причину смерті священника зі Львова
Апеляційний суд у Львові скасував наказ про мобілізацію старійшини Свідків Єгови через релігійні переконання
На Львівщині поліцейські затримали чоловіка, який жорстоко побив знайомого бейсбольною битою
Депутат і поліцейський організували схему втечі чоловіків за кордон на $700 тис.
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми