20.11.2023, 13:30

На Хмельниччині виявили новий підвид штаму COVID-19

У Хмельницькій області збільшується кількість хворих на COVID-19 та ГРВІ. У 7% хворих з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції виявляють різні штами коронавірусу

Про це пише Суспільне Хмельницький.

За словами головного санітарного лікаря Хмельницької області Миколи Габрикевича, в області також фіксують новий підвид штаму коронавірусу "Омікрон" під назвою "Арктур".

Ріст ГРВІ та COVID-19 в області спостерігають із початку жовтня.

"В середньому маємо в тиждень до 200 хворих на ГРВІ та COVID-19. На жаль, маємо і смертельні випадки. З жовтня цього року зафіксували 14 смертельних випадків від COVID-19", - розповів головний санітарний лікар області, додавши, що захворюваність на грип в області також зростає, вона іде паралельно з COVID-19, але поки порогу в 20% на Хмельниччині ще не досягнуто.

Як зазначила дитячий лікар-інфекціоніст Оксана Сторожук, зараз у стаціонарі Хмельницької інфекційної міської лікарні перебуває сто пацієнтів.

"Серед них двадцять дітей та вісімдесят дорослих. Переважно, це хворі на COVID-19. В реанімаційному відділенні перебуває вісім хворих, усі з діагнозом COVID-19. Ще 56 хворих у лікарні теж з діагнозом ковід", - зауважила вона.

Порівняно з минулим роком зараз фіксують більше хворих на COVID-19.

"Якщо за весь листопад минулого року було зареєстровано 148 хворих на коронавірусну хворобу, то за два тижні листопада цього року ми уже маємо 141 випадок", - каже лікарка однієї з хмельницьких амбулаторій сімейної медицини Ірина Райчук.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: