18.10.2024, 18:13
На Хмельниччині військовий ТЦК збив колегу на пішохідному переході: потерпілий загинув на місці
У Хмельницькій області сталася трагічна ДТП за участю військовослужбовців. Увечері 17 жовтня, близько 20:00, на трасі Стрий-Ізварине 54-річний водій автомобіля Volkswagen Sharan наїхав на 33-річного військовослужбовця, який перетинав дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. Внаслідок отриманих травм потерпілий загинув на місці події.
За інформацією пресслужби Національної поліції Хмельницької області, обидва чоловіки працювали в ТЦК та СП. У зв'язку з інцидентом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.
Триває службове розслідування, під час якого встановлюються обставини та причини аварії. Відомо, що військові повністю співпрацюють з правоохоронними органами та забезпечують прозорість процесу розслідування
За темою
- Авіатроща Су-24М на Хмельниччині: почали розшифровувати "чорну скриньку"
17.06.2026, 10:46
- На Хмельниччині впав літак Су-24М: обидва льотчики загинули
16.06.2026, 21:15
- Лікаря з Хмельниччини судитимуть через смерть пацієнта після недіагностованої пневмонії
15.06.2026, 14:51
- Військовому дали 10 років тюрми за продаж на брухт автомобілів ЗСУ
09.06.2026, 12:54
- На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
08.06.2026, 13:33
Обговорення
Хмельницький
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні